איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים

הגג כבר מרוצף. מה עושים עם חדירת המים?

יש לא מעט גגות מרוצפים, וגם אותם צריך לאטום. כיצד עושים זאת? והאם כדאי לעקור את המצרפות ולאטום מתחת, או שניתן לבצע איטום טוב גם בלי ההוצאה הכספית שכרוכה בריצוף מחדש?

איטום גגות מרוצפים או מרפסות ישנות שמכוסות בריצוף – יכולה להיות משימה מאוד מורכבת. כעיקרון, אם נעשה איטום רציני לפני ריצוף הגג, אז יש צורך בתחזוקה שוטפת בלבד מידי מספר שנים. אך אם לא – קיימת שיטה שתאפשר איטום הגג המרוצף, גם בלי לעקור את המרצפות.

בשיטה זו, אנו ב’א. גואטה איטום ובידוד’ משתמשים בחומר שקוף ומיוחד על מנת לאטום היטב את החריצים שבין המרצפות. החומר נקרא פוליאריתן נוזלי אליפטי, ומגיע כאמור בתצורה שקופה. החומר יותר שכבה אלסטית עמידה, שמעניקה כושר איטום ועמידות גבוהה למים, כולל למים עומדים (בהיעדר שיפוע לגג). החומר אף עמיד לקרינת UV המגיעה מהשמש.

אנו יוצרים על הריצוף הקיים במקום שכבה שקופה, שמעניקה את הפיתרון מפני חדירת מים אל מתחת לריצוף.

תיקון פתח ניקוז ישן ודולף במרפסת מרוצפת. שלב א: פירוק הריצוף בכדי להגיע לשכבת האיטום
שלב ב: ניקיון המקום והדבקה בחום אש של מרזב גומי עמיד

שלב ג': התקנת מרזב גומי חדש ועמיד ע"י הדבקה בחום אש

שלב ד': השמת זפת חמה בכדי לחבר את המרזב לתשתית
המשך שלב ד': קירור הזפת
שלב ה': החזרת הריצוף לקדמותו
איטום גג מרוצף. לא תמיד חובה להרים את המרצפות

מה השיטה המומלצת לאיטום גגות מרוצפים?

כחברת איטום רצינית, חשוב לנו להדגיש שהשיטה שתוארה כאן איננה תמיד השיטה המומלצת לאיטום הגג המרוצף לטווח ארוך. השיטה הבטוחה לאיטום היא ‘להרים’ את הריצוף, לבצע איטום ‘כמו שצריך’ באמצעות יריעות ביטומניות ואז לרצף את הגג מחדש מעליהן. ברור ששיטה יסודית זו תהיה כרוכה בעלות גבוהה יותר, אך היא מבטיחה איטום איכותי ובאחריות לשנים רבות.

אז לוותר על איטום הריצוף הקיים?

בהיעדר תקציב לעקירת המרצפות ואיטום מן היסוד, ניתן בהחלט לבצע כאמור את האיטום השקוף מעל המרצפות הקיימות. לבחינת המצב הקיים בגג המרוצף שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר, איש מקצוע מוסמך שלנו יגיע למקום ויעניק לכם ייעוץ והכוונה ללא התחייבות וללא תשלום.  

צריכים איטום מקצועי ומהר?

נשמח לשוחח ולייעץ לכם ללא עלות. השאירו שם וטלפון ונדבר כבר בקרוב!

יש לך שאלה? אנחנו זמינים בוואטסאפ